Event - майданчик


Що означає Event? Для чого він потрібен?
Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері освіти та виховання, мета якої  – формувати конкурентно здібну, творчу особистість, яка спроможна до самовизначення, до самореалізації та самовдосконалення.  
 Наразі  івенти стають  однією із форм роботи  бібліотеки Нової української школи. Адже івенти представлять заходи, які спрямовані на виховання творчої особистості, здатної до самореалізації, яка легко адаптуєть­ся в умовах швидких змін суспільного життя, зорієнтована на загальнолюдські цінності.

"Лабораторія читацької творчості"


Проводиться у бібліотеці для того ,щоб активізувати цікавість дітей до читання, сприяти розвитку творчого потенціалу дітей, допомогти обдарованим дітям у здійсненні перших творчих кроків.
Перші перемоги:


Поект "Література на колесах.Надія Кривбасу"
Вже третій рік поспіль у рамках Програми «Нова генерація Кривого Рогу» та за підтримки міського голови і комітету у справах сім`ї і молоді виконкому міської ради реалізовується проект молодіжного виконкому «Література на колесах».
Переможцем третьої заключної хвилі проекту, що мав назву «Надія Кривбасу»  став Ступак Дмитро учень 6 класу.
"Світ періодичних видань"
Чи потрібно дітям бути у курсі , що нового відбувається в світі? Читання дитячої періодики вводить дитину у світ інтелекту і гри, вчить цікавитися новими подіями та явищами, перейматися суспільними проблемами, брати участь у спільній справі (конкурси, вікторини...), а значить готує її до активної життєвої позиції.
 Перші перемоги:

Каюн Іван учень 4-б класу, зайняв перше місце у Міському конкурсі дослідницьких робіт "Квітневі читання".  


Немає коментарів:

Дописати коментар