Літературний дайджест

Читання є важливим елементом розвитку кожної дитини.  Дитяча література формує внутрішній світ маленького чоловічка, знайомить його з багатьма новими для нього поняттями, можна сказати, що вона відкриває йому весь світ. 
Сьогодні новинок дитячої літератури  стало дуже багато. Це стосується і перекладів, і текстів українських авторів та авторок.
 Проводячи літературний дайджест, я намагаюся зацікавити учнів творами сучасних авторів, викликати інтерес і портебу в читанні використовуючи методику активного навчання.


Олександр Зімба
"Веселі пригоди Бровка та Мурчика"
Знайомство учнів з  творчістю Олександра Зімби пройшло у формі гри.
Учні мали змогу познайомитися із песиком Бровком та котиком Мурчиком яким Олександр Зімба присвятив цілу серію веселих казок. На сторінках книжок головні герої бавляться, сперечаються, миряться й танцюють, як справжні діти. Дитяча поезія Олександра Зімби дуже добра, світла, позитивна і весела. Гарно сприймається й легко запам'ятовується.
Мелодійність поезії, краса слова, яскраві кольорові ілюстрації, сучасні історії припали дітям до душі. Це тільки в приказці кіт з собакою не можуть ужитися разом, а в книжечках письменника все навпаки. 

Юрій Винничук
"Чеберяйчики Гопля і Піпля"

Це перша книга про пригоди двох чеберяйчиків Гоплі та Піплі.Чеберяйчики відомі як персонажі давньої української міфології. Гопля і Піпля вирішили збудувати хатку,а що з цього вийшло ми дізналися  з учнями 2-б класу прочитавши книгу "Чеберяйчики Гопля і Піпля" Юрія Винничука.
«Гопля і Піпля» читається легко, багата та яскрава мова дозволяє бачити образами, водночас оповіданнячка прості для наймолодшого читача. 

Немає коментарів:

Дописати коментар