QR- book


QR- код.
 Як це працює?

Як швидко отримати доступ до будь-якої інформації в мережі інтернет? Сучасні учні практично не уявляють життя без смартфона. Адже з його використанням сучасними підлітками здійснюються більшість повсякденних дій: спілкування у соціальних мережах, переглядання фільмів, розваги, пошук потрібної інформації, прослуховування музики тощо. Тому залучення технологій з використанням мобільного телефону у пошуках потрібної інформації  додатково заохотить школярів до вивчення різних предметів!


"Будь завжди у тренді"- (новинки сучасної художньої літератури для підлітків)
Що робити ,коли друг у біді - бігти за дорослими,чи намагатися допомогти самій? Які методи знадобляться на конкурсі краси? Хочеш знати? Тисни на код.

  

 Може хтось скаже, що бути підлітком це просто. А якщо ти відрізняєшся від інших, скажімо надмірною вагою чи ще чимось, тоді тобі точно не уникнути образи. Вихід є ? Так! Він у коді.

 

Ви напевне ще не читали такої правдивої книги про чотирнадцятилітніх. То у вас з'явився шанс саме зараз дізнатися. Тисніть!" Аудіокнига - це сучасно" (програмові твори зарубіжної літератури)


Чи всі  діти люблять шоколад так як цей хлопчик? Хочеш дізнатися хто він? Тисни на код!

В трактирі «Адмірал Бенбоу», розташованому неподалік від англійського міста Брістоль, поселяється таємничий незнайомець – огрядний літній чоловік з шабельним шрамом на щоці. Цікаво, хто він!Немає коментарів:

Дописати коментар