Арт- тренінг


"Неповторний світ паперопластики"
Арт-тренінг з виготовлення об'ємних виробів з паперу учнями 5-х класів

Чи знаєте ви , який неповторний світ фантазії та краси можна зробити з паперу . Існує багато технік роботи з папером , у яких працює людство. Це аплікація, квілінг, торцювання, паперопластика та орігамі.
Працювати з папером цікаво та зручно. Елементам, виготовленим з паперу легко надати бажану форму, їх можна згинати в будь-який бік, фарбувати, підфарбовувати і перефарбовувати без шкоди для виробу, створювати об’ємні фігури різного розміру: від крихітно-елегантних до величезно-пишних. Шанувальники цього виду мистецтва є постійними відвідувачами арт - тренінгів з паперопластики

"Збережемо традиції предків"
Арт - тренінг з виготовлення ляльок мотанок учнями 6-а класу

Про українські рушники та вишиванки знають повсюди і в Україні і далеко за її межами, а от про ляльку-мотанку інколи не знають нічого. Прекрасно, що традиції створення та використання таких ляльок збереглися та продовжують відроджуватися. Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.
Кожна лялька виготовлена дівчатами особлива і неповторна. Кожна уособлює в собі оберіг, виготовлений з великою любов'ю і теплом дитячих рук. Виготовлені ляльки- обереги дівчата передавали воїнам АТО на знак вдячності за можливість жити на мирній території. "Новорічний декор соїми руками"
        Арт-тренінг з виготовлення новорічних прикрас
учнями 6-а класу

Щоб підготуватися до Нового року, зовсім не обов'язково купувати дорогі новорічні іграшки та прикраси. Святковий настрій і антураж можна легко й швидко створити своїми руками. Адже у кожній квартирі знайдеться багато речей, які допоможуть прикрасити домівку стильно й оригінально. Адже Новий рік - це одне з нажаданніших свят малечі. Вони на нього чекають з нетерпінням і тому робота над створенням новорічного декору приносить велике задоволення.Немає коментарів:

Дописати коментар