Мистецький Хайвей


Мистецький  хайвей, що це?
В перекладі з англійської  означає - шлях, дорога). І не дивно , що саме таку назву має складова моделі бібліотеки Нової української школи. Адже вона висвітлює соковите народне й сучасне мистецтво рідного краю, його напрямки,види, жанри. Знайомить з тернистим шляхом письменників рідного краю.
Краєзнавство є ефективним засобом, що сприяє формуванню знань учнів та зміцненню у дітей почуття любові до рідного краю.

"Павло Осиков- молоді таланти Криворіжжя"
Цікаво і незабутньо пройшла зустріч   учнів 9-а,10,11 класів з  молодим талановитим  музикантом  Павлом Осиковим. Павла Осикова радо представили гості : методист централізованої бібліотечної системи Семираз Ольга Вікторівна та завідуюча бібліотеки для дітей Коршенко Лариса Павлівна. Учні захоплено слухали виконання пісень Павла Осикова, які викликали шквал емоцій, суму, розчарування, гордості, жалю і звісно надії на щасливе майбутнє… 
Слухаючи пісню «Место встречи» ( лист –розповідь воїна із місць бойових дій на Сході України ), аудиторія  прониклась актуальністю теми й емоціональністю виконання, викликавши у слухачів  сльози болю.  Пісня принесла Павлу Осикову I місце на фестивалі авторської музики і поезії «Долинський листопад».Зінаїда Спиридонівна Коляда

Зінаїда Спиридонівна Коляда – лауреат літературного конкурсу «Україна моя квітуча». Автор поетичних збірок: «Срібне джерельце», «Як розквітне калина», «Цвіт душі» (поетичний альбом), «Поетичні буклети», «Берегиня», «Поради Греса». Друкувала у збірці лауреатів літературного конкурсу – «Весна творчості-2016». Поетеса входить до складу літературних об’єднань «Цвіт душі» і «Лотос».
Виставку творчості криворізької поетеси представили збірки «Цвіт душі», «Поетичні буклети», «Берегиня». Учні із задоволенням слухали пісні поетеси у власному винонанні в яких відчувався надзвичайний патріотизм поетеси.
Зінаїда Спиридонівна – людина творча і багатогранна. Зустріч з поетесою пролетіла на крилах пісні.


Немає коментарів:

Дописати коментар