ЕсеОлена Гончарук,
завідуюча бібліотекою
Криворізької ЗОШ I-III ступенів №37

Моє  життя - це постійний рух, постійна мотивація, що змушує рухатися вперед. Я постійно прагну чогось нового, ставлю перед собою певні завдання, домогтися того чи іншого й шукаю шляхи їх реалізації.  Усім творчим людям потрібна різна мотивація й різні шляхи щодо її здійснення. Без цілей і мети моя робота не буде цілісною й результативною. В роботі, як і в житті, має бути сенс, певна мотивація. 
Власне, мене мотивує бажання реалізуватися у своїй професії. Великих цілей і завдань собі не ставлю. Як правило, це щоденні завдання, які диктує мені річний план роботи та, звісно, позапланові. Для мене важливий саморозвиток. Ніщо не підсилює так роботу, як прагнення досконалості. Це мотивує до читання книг, перегляду гарних змістовних фільмів, з яких можна щось почерпнути корисне для себе.
Маю бажання розвиватися, не стояти на місці, а рухатися вперед.
Взявши участь у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2020", я обрала за мету -  представити шкільну бібліотеку в новому форматі, та в подальшому волію змінити бібліотеку на краще.
Для здійснення цього маю свій власний сформований погляд на діяльність бібліотечної справи, маю рішуче бажання, інтелектуальні, фізичні й творчі можливості для того, щоб реалізувати себе в створенні бібліотеки Нової української школи. До кола моїх інтересів входить активна суспільна робота, в якій я є як організатором, так і активним учасником. Всеукраїнський конкурс дає мені можливість здійснити перший крок у досягненні своєї мети. 
Для мене дуже важливо працювати на результат. Від того, наскільки я відповідально поставлюся до свого проекту залежитиме, якою буде бібліотека в майбутньому, і яку роль вона відіграватиме у суспільстві.


Немає коментарів:

Дописати коментар