Акції

«Подаруй бібліотеці нову книгу» 

    Під таким гаслом проходить щорічна  благодійна акція дарування книг шкільній бібліотеці. Бібліотека  має можливість поповнити свої фонди  творами українських і зарубіжних письменників.
   Будь-ка книга з особистої бібліотеки, яка вже прочитана учнями, вчителями, громадою, завжди знаходить всоє місце на полицях бібліотеки і стає доступною всим користувачам.
   В дарунок приймаються книги останніх років видання, будь-якої тематики, жанру, різними мовами.
   Бібліотеки завжди допомагали своїм читачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ і, взагалі, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам!
Завжди вдячні вам за подаровані бібліотеці  цікаві книги!


Серія:"Джури" 
Автор Володимир Рудківський
Ілюстрації: Максим Паленко
Жанр: Повісті, романи
Віукова група: молодший та середній шкільний вік
Формат 145*2154 мм.
Кількість сторінок: 334


Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі — з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною — майже нікого…Серія: Шедеври дитячої  літератури
Автор: Елеонор Портер;
Переклад з англійської:
Володимир ПанченкоЖанр: Повісті, романиВікова група: Молодший та середній вік; ЮнацтвуФормат: 145×215 мм
Кількість сторінок: 480

Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір — на всі часи.Автор: Сашко Дерманский
Видавництво: Теза
Серия книг: Пригодницька бібліотека
Вікова група: від 6 до 8 років,
Ілюстратор: Валентина Богданюк, Федор Сергеев


Ніколи в світі не скачіть гопки під дощем під час грози! Ні за які гроші!Особливо якщо ваші друзі люблять пригоди й подорожі, якщо вони непосидючі і замріяні, якщо вони добрі й веселі, якщо з першої ліпшої нагоди намагаються врятувати цілий світ, якщо їх звати Ониськом, Еврідікою, Одарочкою, Кузею, Джеком, а надто Катастрофою…
Автор: Марко Инноченти
Видавництво: Mikko, Принт-Сервис
Серия книг Капитан Фокс
Вікова група: від 6 до 8 років, від 9 до 12 років
Ілюстратор: Симоне Фреско


Перш ніж вирушити в далеке плавання, Ріккі Рет зі своїми друзями висідає в Порто-Ретто. Але замість довгожданого побачення з родиною на нього чекає ворожий полон і бридке ненажерливе чудовисько! Здається, цього разу порятунку вже не буде… Книга з наліпками!


Серія: «Книги, які здолали час"
Автор: Льюїс Керрол
Переклад: Переклад з англійської В. Корнієнка за редакцією М. Габлевич та Івана Малковича
Ілюстрації: Владислав Єрко
Жанр: Казки, оповідання
Вікова група: Молодший та середній вік; Юнацтву
Формат: 142×216 мм

 Кількість сторінок: 264


Оживи казковий світ «Аліса в країні див».
Книга з доповненою реальністю.
Унікальний примірник який подарували бібліотеці став яскравим прикладом початку трансформації , створення коворкінгового простору.


Немає коментарів:

Дописати коментар