Еко - бібліотека

Створення екологічного простору
 "Еко - бібліотека НУШ" - лідер екологічної освіти. 

У глобальному світі екологічна тематика стає все популярнішою. Екологічна складова – один з головних напрямів Концепції сталого розвитку, прийнятої ООН.
Адміністрація школи заключила меморандум з ЧП "Чисте місто", і ось вже як три роки поспіль шкільна бібліотека активно приймає участь  у захисті довкілля. 
Екологічне виховання - один із пріоритетних  напрямків роботи бібліотеки Нової української школи. Для екологічного виховання в школі проходить низка заходів спрямованих на виховання екологічної освіти. Бібліотека пропонує  літературу й електронні ресурси на екологічну тематику  тим самим залучаючи бути відповідальним за екологічний стан  міста, планети вцілому.
Завдання, яке ставить перед собою бібліотека Нової української школи полягає в тому, щоб переконати кожного у необхідності виконання елементарних правил природокористування в побуті, природі. Виховувати у дітей формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, бути здатними охороняти та захищати природу. 


Сортування сміття - перший крок на шляху до екологічного простору.

Немає коментарів:

Дописати коментар